Talk:Patha: Difference between revisions
JigarTanna (talk | contribs) No edit summary |
JigarTanna (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|8|||| | |8|||| | ||
|- | |||
|9|||| | |||
|- | |||
|10|||| | |||
|- | |||
|11|||| | |||
|- | |||
|12|||| | |||
|- | |||
|13|||| | |||
|- | |||
|14|||| | |||
|- | |||
|15|||| | |||
|- | |||
|16|||| | |||
|- | |||
|17|||| | |||
|- | |||
|18|||| | |||
|- | |||
|19|||| | |||
|- | |||
|20|||| | |||
|- | |||
|21|||| | |||
|- | |||
|22|||| | |||
|- | |||
|23|||| | |||
|- | |||
|24|||| | |||
|- | |||
|25|||| | |||
|- | |||
|26|||| | |||
|- | |||
|27|||| | |||
|- | |||
|28|||| | |||
|- | |||
|29|||| | |||
|- | |||
|30|||| | |||
|- | |||
|31|||| | |||
|- | |||
|32|||| | |||
|- | |||
|33|||| | |||
|- | |||
|34|||| | |||
|- | |||
|35|||| | |||
|- | |||
|36|||| | |||
|- | |||
|37|||| | |||
|- | |||
|38|||| | |||
|- | |||
|39|||| | |||
|- | |||
|40|||| | |||
|- | |||
|41|||| | |||
|- | |||
|42|||| | |||
|- | |||
|43|||| | |||
|- | |||
|44|||| | |||
|- | |||
|45|||| | |||
|- | |||
|46|||| | |||
|- | |||
|47|||| | |||
|- | |||
|48|||| | |||
|- | |||
|49|||| | |||
|- | |||
|50|||| | |||
|- | |||
|51|||| | |||
|- | |||
|52|||| | |||
|- | |||
|53|||| | |||
|- | |||
|54|||| | |||
|- | |||
|55|||| | |||
|- | |||
|56|||| | |||
|- | |||
|57|||| | |||
|- | |||
|58|||| | |||
|- | |||
|59|||| | |||
|- | |||
|60|||| | |||
|- | |||
|61|||| | |||
|- | |||
|62|||| | |||
|- | |||
|63|||| | |||
|- | |||
|64|||| | |||
|- | |||
|65|||| | |||
|- | |||
|66|||| | |||
|- | |||
|67|||| | |||
|- | |||
|68|||| | |||
|- | |||
|69|||| | |||
|- | |||
|70|||| | |||
|- | |||
|72|||| | |||
|- | |||
|72|||| | |||
|- | |||
|73|||| | |||
|- | |||
|74|||| | |||
|- | |||
|75|||| | |||
|- | |||
|76|||| | |||
|- | |||
|77|||| | |||
|- | |||
|78|||| | |||
|- | |||
|79|||| | |||
|- | |||
|80|||| | |||
|- | |||
|81|||| | |||
|- | |||
|82|||| | |||
|- | |||
|83|||| | |||
|- | |||
|84|||| | |||
|- | |||
|85|||| | |||
|- | |||
|86|||| | |||
|- | |||
|87|||| | |||
|- | |||
|88|||| | |||
|- | |||
|89|||| | |||
|- | |||
|90|||| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||