Monographs: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 449: | Line 449: | ||
| [[Basisht G.]] | | [[Basisht G.]] | ||
| Deole Y.S., Anagha S., [[Basisht G.]] | | Deole Y.S., Anagha S., [[Basisht G.]] | ||
|- | |||
!colspan="5"| '''Education and Research (Based on interactive sessions)''' | !colspan="5"| '''Education and Research (Based on interactive sessions)''' | ||
|- | |- | ||