Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Charak Samhita
Disclaimers
Charak Samhita
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Monographs
(view source)
Revision as of 06:33, 29 October 2020
98 bytes removed
,
06:33, 29 October 2020
no edit summary
Line 204:
Line 204:
| 31
| 31
| [[Swedana]]
| [[Swedana]]
−
| Blinded
−
| Under online open review process
−
| Under process
−
|-
−
| 32
−
| [[Congenital disorders]]
| Blinded
| Blinded
| Under online open review process
| Under online open review process
Agnivesha
Administrators, Editors,
Bots
,
Bureaucrats
,
Charaksamhita
,
Moderators (CommentStreams)
,
Interface administrators
,
Administrators
10,158
edits