Contributors: Difference between revisions
Pallavmishra (talk | contribs) No edit summary |
Pallavmishra (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
| Dr. Yogesh Deole | | Dr. Yogesh Deole | ||
| Dr. P Sudhakar Reddy | | Dr. P Sudhakar Reddy | ||
| | |||
| Dr. P Sudhakar Reddy | |||
|- | |||
| 6 | |||
| [[Tasyashiteeya Adhyaya]] | |||
| Dr. Neeru Nathani | |||
| | |||
| | |||
| Dr. P Sudhakar Reddy | |||
| | |||
| Dr. P Sudhakar Reddy | |||
|- | |||
| 7 | |||
| [[Naveganadharaniya Adhyaya]] | |||
| Dr. Yogesh Deole | |||
| | |||
| | |||
| Dr. Mangalagowri Rao | |||
| | | | ||
| Dr. P Sudhakar Reddy | | Dr. P Sudhakar Reddy | ||
|} | |} | ||