Snehavyapat Siddhi: Difference between revisions
Pallavmishra (talk | contribs) |
Pallavmishra (talk | contribs) |
||
| Line 512: | Line 512: | ||
|colspan="2"|''Madanaphala'' | |colspan="2"|''Madanaphala'' | ||
|colspan="2"|''Patha'' | |colspan="2"|''Patha'' | ||
|- | |||
|} | |} | ||